Elektrický generátor GA20000 | JUSTRITE - Pro bezpečnější zítřek
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Elektrocentrály
 3. Elektrocentrály Generac
 4. Elektrický generátor GA20000

Elektrický generátor GA20000

Elektrický generátor GA20000

Inteligentní elektrický generátor GA20000 se vzdáleným startem Tří fázový inteligentní generátor s možností vzdáleného startu a funkcí bezpečné energe... celý popis
Dostupnost
u dodavatele 1 ks
340 146 Kč
281 112 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:GA20000
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Inteligentní elektrický generátor GA20000 se vzdáleným startem

Tří fázový inteligentní generátor s možností vzdáleného startu a funkcí bezpečné energetické zálohy před BLACK--OUTem. Generátor je vhodný pro klasické domovní tří fázové instalace.

Možná využití: Díky možnosti využití funkce vzdáleného startu je generátor velmi vhodný pro kombinaci s ostrovními solárními systémy. Generátor nahradí funkci solární elektrárny v období bez slunečního svitu. Hlavní využití generátoru jsou záloha při výpadku domovní elektrické sítě energie (BLACK-OUT) nebo doplnění ostrovních solárních elektráren. Ke generátoru lze dokoupit záskokový automat sítě LTS 3F (3 fáze) nebo LTS 1F (1 fáze) v externím rozvaděči, který v případě výpadku napájení ze sítě aktivuje vzdáleně generátor a plně převezme zásobování Vašeho domu elektrickou energií. Při náběhu sítě LTS rozvaděč přepojí automaticky napájení Vašeho domu zpět na síť a odstaví bezpečně generátor, který je opět připraven na další výpadek sítě.

Ovládání a řídící jednotka Evolution™: všechny agregáty v této výrobní sérii GA, jsou vybaveno LCD obrazovkou pro zobrazení všech provozních parametrů a s možným přístupem přes mobilní aplikaci MOBILE LINK™. Tato aplikace umožnuje okamžitý vzdálený přístup k funkcím generátoru a zasílá majiteli měsíční výkaz o provozu generátoru, případně ho informuje o blížícím se termínu servisního zásahu. Umožňuje například nastavení zkušebního startu 1x týdně, v režimu Quiet-Test, generátor provede zkušební start bez zatížení, v módu s minimální hlučností do 59 dB(A). 

Americký motor řady Generac G - Force o objemu 999 cm³ je vzduchem chlazený, dvouválcový agregát s elektrickým startérem, který je schopen spalovat zemní plyn nebo LPG. Změna paliva se realizuje pouze změnou polohy redukčního ventilu, bez jakýchkoliv konstrukčních úprav. Motor je vybaven tlakovým mazáním všech důležitých ložisek a bezpečnostním tlakovým čidlem. Toto čidlo chrání motor před poškozením vlivem nizzské hladiny oleje, přetížením v extrémních podmínkách nebo zanedbané údržby. Motor je dále vybaven čidlem vysoké teploty motoru, které ho chrání také při přetížením v extrémních podmínkách.

Palivo: plynné palivo zemní plyn nebo LPG je velmi praktické z pohledu skladování. Zemní plyn generátor čerpá z veřejné plynofikační sítě. V době BLACK-OUTu slouží veřejný plynovod jako zásobník, protože všechny moderní plynové spotřebiče Vašich sousedů jsou bez elektrické energie nefunkční. Pokud jste vybavení zásobníkem LPG (nadzemní nebo podzemní), je provoz generátoru zcela nezávislý na veřejných energetických sítích. Zásobník lze zakoupit, pronajmout nebo využít malé bomby na propan-butan, běžně využívané u plynových grilů (5L, 10L, 33L)

Ekologie: spalováním zemního plynu nebo LPG (propanu) produkuje generátor výrazně nižší emisní znečištění než benzínové nebo dieselové generátory. Je proto vhodný pro aplikace v horských oblastech nebo silně zastavěných částech měst, kde je kladen velký důraz na co nejnižší emisní limity provozovaných zařízení.

Hlučnost: Generátor má velmi kvalitní opláštění. Skříň generátoru je vyrobena ze silného hliníkového plechu, který je z vnitřní strany vybaven tepelnou a hlukovou izolací. Díky tomu, je hlučnost zařízení velmi nízká v porovnání s klasickými benzínovými nebo dieselovými generátory.

Skříň generátoru: konstrukce skříně je schopna odolat větru o síle 240 km/h. Díky velmi propracovanému designu z pohledu funkčnosti a bezpečností, lze skříň umístit pouhých 45 cm od budovy. Povrchová úprava skříně umožňuje generátoru odolat dlouhodobě extrémním povětrnostním vlivům.

Instalace: generátor je primárně určen pro instalaci do venkovního prostředí. Pokud okolní teploty klesají pod cca -15°C je možné generátor doplnit ohřevnou podložku baterie a předehřev olejového filtru. Tyto prvky výbavy zajistí vyšší akceschopnost v extrémních klimatických podmínkách a prodlouží životnost motoru z pohledu "studených startů". Generátor je konstruován na ocelové platformě, pro jeho instalaci stačí jako podklad zhutněný štěrk. Pokud hrozí zaplavení dešťovou vodou umísťuje se generátor na betonové dláždění nad terén. Ke generátoru lze dokoupit ochranné designové lišty soklu.

Připojení: součástí dodávky je plynová flexibilní hadice o délce 30,5 cm, kterou se připojuje palivový plyn. Připojení plynu a kabelů elektrické energie je situováno ve stejném místě, aby bylo napojení elektrické energie a paliva kompaktní.

Záruka: generátor je vyroben v USA a certifikován pro EU. Omezená záruka je stanovena na 5 let nebo 2000 motohodin, tento rozsah záruky je pro danou kategorii absolutně výjimečné. K dané záruce lze dokoupit dalších 5 let záruky což plně vypovídá o kvalitě a spolehlivosti tohoto výrobku.

SPECIFIKACE

 • Model: GA20000
 • Typ: elektrocentrála s automatickým startem (elektrický start)
 • Výstupní napětí: 230/400V, 50 Hz
 • Max. výstup: 20000 W, 3 fáze
 • Typ motoru: Generac řady G-Force 1000 (vyrobeno v USA)
 • Tlakové olejové mazání se signalizací minimálního tlaku: Ano
 • Spotřeba: 100% výkon - LPG: 10,86 l / h, zemní plyn: 7,02 m3 / h
 • Hladina hluku: 67 dB @ 7 m
 • Rozměry: 1232 x 648 x 733 mm
 • Hmotnost: 220 Kg
 • Záruka: 5 let nebo 2000 motohodin (možno dokoupit dalších 5 let záruky)
Zboží zařazeno v kategoriích

E-shop Justrite.cz je provozován společností SOLFOREN PLUS s.r.o. (IČ 05360161), která zastupuje výrobce Justrite Manufacturing Company, Illinois, USA. Pro další informace o našich službách, klikněte na www.solforen.cz.

SOLFOREN PLUS s.r.o.

IČO: 05360161
DIČ: CZ05360161

Adresa provozovny:
Novosady 627
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Fakturační adresa:

Uhelná 1186/8
779 00 Olomouc

Email: prodej@solforen.cz

Číslo účtu (CZK):
115-3153110247/0100

Obchodní oddělení:

Telefon: +420 739 217 786
E-mail: prodej@solforen.cz

Servisní oddělení:

Telefon: +420 724 125 539
E-mail: servis@solforen.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz