Bezpečné skladování chemikálií v laboratořích
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Rady a tipy
  3. Chemikálie v laboratoři
Bezpečné skladování chemikálií v laboratořích

Laboratorní bezpečnost 101

 

Laboratoře používají hořlavé chemikálie pro experimenty a analytické testy. Bezpečné dávkování do lahviček, baněk a zkumavek omezuje riziko požáru. Hořlavá kapalina vzplane a způsobí vážné zranění jen na chvíli.

Používání certifikovaných a kontrolovaných dávkovacích nádob pomáhá snižovat riziko požáru a zvyšuje celkovou laboratorní bezpečnost.

Zabraňte poškození majetku a zranění osob pomocí bezpečnostních skříní a bezpečnostních nádob společnosti Justrite pro skladování chemikálií v laboratořích.

 Bezpečnostní skříňka Justrite Sure Grip

Laboratorní chemická rizika

Laboratoře ukládají a používají různé chemikálie k podpoře požadavků na výzkum a testování jejich práce. Mezi typická rizika spojená s nebezpečnými laboratorními chemikáliemi patří hořlavé a žíravé chemikálie.

STUD-E ™

Bezplatný konzultační průzkum společnosti Justrite, poskytovaný v komplexním formátu - známý jako STUD-E ™ pro SKLADOVÁNÍ, PŘENOS, POUŽÍVÁNÍ, LIKVIDACI A HODNOCENÍ hořlavých kapalin - se zabývá vlastními obavami z zacházení s těkavými nebezpečnými tekutinami.

Výsledky zabraňují katastrofickým požárům, chrání vaše lidi před možným zraněním nebo smrtí, chrání životní prostředí, aby splňovaly iniciativy udržitelnosti, a zajišťují dodržování předpisů OSHA a EPA.

 Úložný prostorPřevod Použití Likvidace Hodnocení
 Více informací STUDE    

Bezpečnostní plechovky a kontejnery pro laboratoře

Laboratorní kovové bezpečnostní plechovky

Kovové laboratorní plechovky Justrite jsou navrženy pro dávkování chemikálií do menších nádob a jsou uvedeny v UL a / nebo FM.

K dispozici jsou dva modely dávkovacích nádob: jeden pro dávkování chemikálií z police, druhý pro dávkování z naklápěcího stojanu.

Flexibilní kovové hadice navléknou do vodovodních baterií obou typů plechovek. To umožňuje úplnou kontrolu při nalévání chemikálií do úzkých otvorů.

Bezpečnostní kanystr 

Dávkovací kanystr se sklopným stojanem

 Bezpečnostní plechovka žlutá Používá se ocelová plachta

Bezpečnostní kanystry jsou vybaveny bezpečnostním kohoutkem na základně pro gravitační odvodnění. Horní hubice poskytuje přístup pro doplňování bezpečnostní nádoby a působí také jako odvzdušňovací ventil. Kanystry jsou dodávány ve velikostech 9 a 19 litrů.

 Více informací

19-ti litrový kanystr s naklápěcím stojanem se může připojit přímo do robustního naklápěcího stojanu. Vydávací hubice je na horní straně plechovky, na opačné straně než plnicí hubice. Při výdeji umožňuje naklápěcí kolébka plechovku vykývnout dopředu, zatímco drží plechovku bezpečně na lavici. Stejně jako bezpečnostní kanystr, plnící hubice také funguje jako odvzdušňovací ventil.

 Více informací


 

Nekovové bezpečnostní nádoby

 

Nekovové bezpečnostní nádoby jsou ideální pro laboratorní použití. Jejich tvrdý polyethylenový materiál odolává chemickému poškození.

Nádoby Justrite jsou vybaveny ocelovou pojistkou plamene s uhlíkovou vložkou nesoucí proud, aby bylo zajištěno správné uzemnění. Oválný tvar 2- a 4-litrových nádob z nich dělá oblíbený výběr pro laboratoře. Pět oválných nádob zabírá stejný prostor jako tři kulaté nádoby.

Více informací

 HPLC Bezpečnostní Likvidace Can

 

Biologicky nebezpečné bezpečnostní nádoby

Polyetylenové biologicky nebezpečné nádoby

Pozinkované ocelové nádoby na biologicky nebezpečné látky

Pytle na tašky pro nádoby na biologický odpad

Eagle Bio Waste CanPlechovka na biologicky nebezpečný odpad Justrite v červené barvěObaly na liniové obaly pro biologické plechovky Justrite

Eagle® BioHazardous Poly Waste cans jsou vyrobeny z červeného vysokohustotního polyethylenu (HDPE) a nabízejí bezpečné dočasné skladování potenciálních biohazardů.

Splňuje požadavky OSHA na expozice krevním patogenům. Nebude rez nebo důlek, jsou odolné vůči většině chemických sloučenin.

Kontejnery na odpady Justrite® Biohazard splňují OSHA 29 CFR 1910.1030 pro segregaci infekčního odpadu. Použijte je k uložení kontaminovaného prádla a dalších regulovaných odpadů.

Robustní ocelové nádoby mají nepropustnou konstrukci se samosvorným víkem ovládaným nohou.

Pro bezpečný, dočasný sběr biologického odpadu.

Červená barva je snadno identifikovatelná jako biohazardové sáčky. Tlustá 11 mikronů, balení 100.

Více informacíVíce informacíVíce informací

Bezpečnostní skříně Justrite pro skladování chemikálií v laboratořích

Chemické skladování s ChemCor® Lined Safety Cabinets

Ocelové bezpečnostní skříně ChemCor® s dvojitou stěnou mají zvýšenou ochranu proti korozi způsobené kapáním a odplyňování drsných chemikálií. Plamenem potažená termoplastická vložka na všech vnitřních stěnách, stropech, jímkách, vnitřních dveřích a policích pomáhá zabránit korozi a poškození povrchu skříně. Nepórovitý povrch bez spojů odolává zabarvení a eliminuje potřebu nýtů nebo jiných kovových spojovacích prostředků.

Více informací

Chemcor Lined Cabinet

Žíravé chemické skladování s bezpečnostními skříněmi z polyethylenu

 

Konstrukce těchto bezpečnostních skříní s vysokou hustotou polyethylenu (HDPE) vyhovuje skladování silných kyselin a zásad. Ukládejte chemikálie jako kyselina chlorovodíková, sírová a dusičná, jakož i hydroxid sodný, draselný a vápenatý. Polyethylenové bezpečnostní skříňky neobsahují kovové části. Zapuštěné kanály v regálech a základně směřují do únikové jímky.

Bezpečnostní skříňky pro žíraviny

Bezpečnostní kabinet pro žíraviny

Chemické skladování s bezpečnostními skříněmi z laminátového dřeva

 

Dlouhotrvající konstrukce skříní z chemického laminátového dřeva Justrite poskytuje mimořádnou pevnost, stejně jako kliky a panty z nerezové oceli, které odolávají korozi. Jsou ideální pro skladování vysoce agresivních chemických kapalin.

Skříňka na kyselinu z laminátu dřeva

 Dřevěná laminátová bezpečnostní skříňka

E-shop Justrite.cz je provozován společností SOLFOREN PLUS s.r.o. (IČ 05360161), která zastupuje výrobce Justrite Manufacturing Company, Illinois, USA. Pro další informace o našich službách, klikněte na www.solforen.cz.

SOLFOREN PLUS s.r.o.

IČO: 05360161
DIČ: CZ05360161

Adresa provozovny:
Novosady 627
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Fakturační adresa:

Uhelná 1186/8
779 00 Olomouc

Email: prodej@solforen.cz

Číslo účtu (CZK):
115-3153110247/0100

Obchodní oddělení:

Telefon: +420 739 217 786
E-mail: prodej@solforen.cz

Servisní oddělení:

Telefon: +420 724 125 539
E-mail: servis@solforen.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz